KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10656110
nr 1065 6110
Etsningar
Ett par, Oidentifierad konstnär, signerad, -85, 4/35, motivet: 20x49
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 20:27:54
100 kr
150 kr